تاکسی تلفنی

تاکسی تلفنی بصورت شبانه روزی 24 ساعته در تهران و شهرستان ها حمل بار و مسافر با اتومبیل های شیک ارسال فوری اتومبیل به سراسر کشور


هیچ موردی وجود ندارد
اگر شما هم شرکت حمل و نقل، باربری،اتوبار،یدک کش،پیک موتوری،وانت بار،تاکسی بار،تاکسی تلفنی،امداد خودرو،تاکسی بیسیم دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت باربری 118 ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

تاکسی تلفنی
امروزه تاکسی‌تلفنی های زیادی در سطح کشور وجود دارد که هر روزه به حمل مسافر از یک مکان به مکان دیگر می پردازند. در تاکسی تلفنی ها به این صورت است که مشتری باید با تاکسی تلفنی تماس بگیرد و سپس آژانس تاکسی سرویس یا همان تاکسی تلفنی یک ماشین برای او ارسال کند پس از اینکار مشتری پس از رسیدن به مقصد هزینه تاکسی تلفنی را به صورت نقدی پرداخت می کند.

تلفن تاکسی تلفن
اگر به دنبال شماره تلفن تاکسی تلفنی هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از تاکسی تلفنی های تهران و شهرستان ها را مشاهده نمایید.

تاکسی تلفنی در تهران و شهرستانها
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن همانند شمال تهران شرق تهران غرب تهران و یا در بخش‌هایی از آن همانند زعفرانیه قلهک نیاوران پاسداران شهرک غرب سعادت آباد و غیره زندگی می کنیم یا در شهرهایی همانند اصفهان شیراز مشهد تبریز کرج اهواز یزد و غیر زندگی می کنیم در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از تاکسی تلفنی ها را مشاهده نمایید در پایین نام هر یک از تاکسی تلفنی ها شماره تلفن آن ها قرار داده شده است.